Nowy singiel Shawna Mendesa już w sieci! Posłuchaj utworu “There’s Nothing Holdin’ Me Back”

Kanadyjski wokalista Shawn Mendes kontynuuje promocje związane ze swoim najnowszym wydawnictwem. Ostatnie miesiące młody artysta spędził na przygotowaniach do trasy koncertowej Illuminate World Tour, która rozpocznie się dokładnie za tydzień, 27 kwietnia, w Szkocji. Zanim jednak Mendes wyruszy w trasę do sieci trafiła premierowa kompozycja, która znalazła się na cyfrowej reedycji jego drugiego studyjnego krążka. Poznaj szczegóły!

Nowy singiel Shawna Mendesa zatytułowany „There’s Nothing Holdin’ Me Back” trafił ostatecznie do sieci 20 kwietnia jako utwór promujący cyfrową reedycją wydanego w zeszłym roku krążka “Illuminate”. Zgodnie z oczekiwaniami piosenka nie wejdzie w skład kolejnego wydawnictwa Kanadyjczyka, a jej głównym zadaniem jest umilenie fanom oczekiwania na jego nadchodzącą trasę koncertową. Za warstwę tekstową kompozycji odpowiedzialni byli tym razem sam artysta oraz Teddy Geiger, Scott HarrisGeoff Warburton.

Przypomnijmy, że Shawn Mendes ma na swoim koncie jak dotąd dwa studyjne albumy, z których ostatni, „Illuminate”, ukazał się we wrześniu zeszłego roku. „There’s Nothing Holdin’ Me Back” jest również pierwszym singlem artysty w tym roku kalendarzowym – ostatnim utworem promocyjnym była bowiem piosenka „Mercy”, która została ogłoszona jako singiel jeszcze w październiku 2016 roku. Jak Wam się podoba nowy utwór Shawna? Dobry sposób na promocję nadchodzącej trasy?

Udostępnij na Google Plus