Nowy singiel Shawna Mendesa jeszcze w tym miesiącu? Poznaj szczegóły!

Kanadyjski wokalista Shawn Mendes kontynuuje promocje związane ze swoim najnowszym wydawnictwem. Ostatnie miesiące młody artysta spędził na przygotowaniach do trasy koncertowej Illuminate World Tour, która rozpocznie się dokładnie za dwa tygodnie, 27 kwietnia, w Szkocji. Niewykluczone jednak, że zanim Mendes wyruszy w trasę czeka nas również pewna muzyczna niespodzianka…

Zgodnie z różnymi źródłami prasowymi w ciągu najbliższych dwóch tygodni w ręce fanów trafić ma całkowicie premierowa kompozycja artysty, która została już podobno zatytułowana “Holding Me Back”. Nie jest jeszcze jasne czy będzie to pierwszy oficjalny singiel rozpoczynający nową erę, jednak mając na względzie nadchodzącą trasę koncertową jest to prawdopodobnie utwór promujący reedycję krążka “Illuminate”, o której spekulowano już od pewnego czasu. Na więcej informacji będziemy musieli niestety jeszcze trochę poczekać.

Przypomnijmy, że Shawn Mendes ma na swoim koncie jak dotąd dwa studyjne albumy, z których ostatni, “Illuminate”, ukazał się we wrześniu zeszłego roku. Jeżeli pogłoski okażą się prawdziwe, to “Holding Me Back” będzie również pierwszym singlem artysty w tym roku kalendarzowym – ostatnim utworem promocyjnym była bowiem piosenka “Mercy”, która została ogłoszona jako singiel jeszcze w październiku 2016 roku. Czekacie na nowy materiał Shawna?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus