Nowy singiel od Halsey już jutro? Poznaj szczegóły piosenki “Now or Never”!

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Halsey zakończyła niedawno prace na swoim drugim studyjnym albumem. Po sporym sukcesie jej debiutanckiego krążka „BADLANDS”, który dotarł do drugiego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, artystka skupiła się nad nowymi piosenkami, które usłyszymy już bardzo niedługo. Niedawno wokalistka ujawniła kilka szczegółów nowego wydawnictwa, a teraz poznaliśmy już oficjalny tytuł i datę premiery pierwsza singla!

Piosenka “Now or Never” została właśnie zapowiedziana jako pierwszy singiel z nowej płyty wokalistki “hopeless fountain kingdom”, która ukazać się ma już 2 czerwca nakładem Astralwerks oraz Capitol Records. Utwór trafić ma w nasze ręce już jutro czasu polskiego, czyli 4 kwietnia. Wiadomością na ten temat artystka podzieliła się z fanami na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, jednocześnie prezentując okładkę singla. Warto wspomnieć, że sama zainteresowana określiła niedawno swój nowy materiał jako “popowy” i “idealnie nadający się do radia”, co ma także być konceptem nowego wydawnictwa.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię wokalistki zamyka wydany w 2015 roku album „BADLANDS”, który wygenerował takie single jak „New Americana”, „Colors” czy „Castle”. W styczniu miała również premierę piosenka „Not Afraid Anymore”, która użyta została na ścieżce dźwiękowej do filmu „Ciemniejsza Strona Greya”Jesteście ciekawi nowej ery Halsey?

Udostępnij na Google Plus