Nowy singiel Dua Lipy już wkrótce! Poznaj szczegóły utworu “Lost in Your Light”

Brytyjska wokalistka Dua Lipa, która w ubiegłym roku podbiła listy przebojów utworem „Be The One”, przygotowuje się obecnie do wydania swojej debiutanckiej płyty. Projekt był już kilkakrotnie przekładany, a artystka skupiła się w tym czasie na dopracowywaniu materiału, który ostatecznie ujrzy światło dzienne prawdopodobnie w czerwcu tego roku. Zanim jednak dane nam będzie usłyszeć całość, piosenkarka już w przyszłym tygodniu zaprezentuje fanom nowy singiel z wyjątkowym gościem.

Piosenka “Lost in Your Light” trafi w ręce fanów już 21 kwietnia i będzie to prawdopodobnie specjalny utwór dodawany do przedpremierowych zamówień debiutanckiego albumu artystki. Gościnnie w kawałku usłyszymy także amerykańskiego wokalistę Miguela, który z Dua Lipą współpracuje po raz pierwszy w jej karierze. Żeby umilić fanom oczekiwanie wokalistka zaprezentowała także krótki fragment utworu, który pojawił się wczoraj na jej oficjalnym koncie na Twitterze.

Przypomnijmy, że debiutancki, eponimiczny album Dua Lipy ukazać się ma po wielu opóźnieniach już 2 czerwca tego roku nakładem wytwórni Warner Music Group. Warto wspomnieć, że nadchodzący utwór będzie już łącznie ósmą (!) solową kompozycją promującą nadchodzące wydawnictwo. Premiera coraz bliżej! Czekacie na debiut Dua Lipy?

Udostępnij na Google Plus