Nicki Minaj prezentuje teledysk do singla “No Frauds”! Gościnnie pojawiają się także Drake i Lil Wayne

Nicki Minaj, amerykańska raperka i piosenkarka, od jakiegoś czasu pracuje nad swoim czwartym pełnym albumem. Zeszły rok był dla niej dużo spokojniejszy zawodowo niż poprzednie, jednak w ciągu ostatnich tygodni raperka ponownie zawładnęła muzyczną sceną. To jednak dopiero początek, gdyż do sieci trafił właśnie nowy teledysk Nicki zrealizowany do jednego z jej najnowszych singli!

Jeden z najnowszych singli Nicki Minaj zatytułowany „No Frauds” ukazał się jeszcze w marcu i promuje najnowsze wydawnictwo raperki, które trafić ma w ręce fanów jeszcze w tym roku. W utworze oraz zrealizowanym do niego teledysku gościnnie pojawiają się również stali współpracownicy gwiazdy Lil Wayne oraz Drake. Klip, którego reżyserem jest tym razem Benny Boom, został zrealizowany niedawno w Wielkiej Brytanii i trafił ostatecznie do sieci 19 kwietnia.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Nicki, „The Pinkprint”, ukazał się jeszcze w 2014 roku i wygenerował takie hity jak „Anaconda”, „Only” czy „The Night Is Still Young”. Zgodnie z zapowiedziami kolejne wydawnictwo raperki usłyszymy prawdopodobnie jeszcze w tym roku, jednak na szczegóły musimy w tym momencie jeszcze trochę poczekać. Teledysk do piosenki “No Frauds” prezentujemy poniżej. Czekacie na nowy album Nicki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus