Natalia Nykiel ogłosiła daty najbliższych koncertów

Ostatnie miesiące były dla Natalii Nykiel niezwykle pracowite i pełne sukcesów. Artystka zagrała długą klubową trasę koncertową, która była jedną z największych tego typu produkcji koncertowych w Polsce (w listopadzie ukazało się DVD „Lupus Electro – Error Tour” będące jej zapisem), zagrała szeroko komentowane koncerty na najważniejszych festiwalach w Polsce i zagranicą oraz została wyróżniona Złotą, potrójnie Platynową i Diamentową Płytą za debiutancki album i ostatnie single.

W tym roku artystka będzie równie aktywna koncertowo. Zagra dwie równoległe trasy. W czerwcu wyruszy w specjalną trasę w ramach projektu Red Bull Tour Bus, odwiedzi: Częstochowę, Bydgoszcz, Olsztyn, Radom, Gliwice, Rzeszów i Słupsk, gdzie zaprezentuje swój materiał w zupełnie nowych electro-grunge’owych aranżacjach.

Dziś natomiast poznaliśmy daty koncertów jej regularnej wiosenno-letniej trasy, na której również zapowiada niespodzianki.

22.04 – WARSZAWA
19.05 – LESZNO
20.05 – LUBLIN
24.05 – SIEDLCE
28.05 – DĄBROWA GÓRNICZA
2.06 – ZIELONA GÓRA
17.06 – OŁAWA
24.06 – BOCHNIA
2.07 – GORZÓW WIELKOPOLSKI
8.07 – EŁK
28.07 – ŁÓDŹ
5.08 – WŁADYSŁAWOWO
25.08 – JAWOR

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus