Na czyj koncert w Vegas Zara Larsson poszłaby najchętniej: Britney Spears, Mariah Carey czy Céline Dion?

Szwedzka piosenkarka i autorka tekstów Zara Larsson zaprezentowała niedawno światu swój drugi studyjny album „So Good”. W związku z premierą wydawnictwa młoda wokalistka udziela ostatnio coraz większej ilości wywiadów, które są częścią kampanii promocyjnej związanej z płytą. W jednej z najnowszych rozmów z Larsson dziennikarz zadał jednak pytanie, na które odpowiedź podzieliła część fanów muzyki pop. Co się stało?

Podczas zrealizowanej w marcu rozmowy Zary Larsson z Huffington Post dziennikarz zapytał wokalistkę o to, kogo chciałaby ona zobaczyć na żywo w Vegas i dlaczego. Piosenkarka musiała dokonać tego trudnego wyboru pomiędzy Britney Spears, Mariah Carey oraz Céline Dion, które już od wielu lat są jednymi z najsławniejszych rezydentek Miasta Grzechu. Wybór Zary padł ostatecznie na Britney, jednak odpowiedzią nie są zachwyceni fani Mariah, którzy odebrali wypowiedź wokalistki jako formę uszczypliwości:

Trudne pytanie, wszystkie są legendami muzyki… Byłam na koncercie Céline, była genialna i pewnie mogłabym tego doświadczyć po raz kolejny (…) Jeśli chodzi o Mariah… Chciałabym ją zobaczyć jakieś piętnaście lat temu. Wiesz o czym mówię? Mariah w szczycie formy. Wciąż jest wspaniała, ale jednak najchętniej zobaczyłabym Britney, bo czuję, że to byłoby prawdziwe show.

Larsson prawdopodobnie nie miała złych intencji, jednak ostatnie reakcje fanów na jej wypowiedzi oraz ciągła presja spowodowały, że Zara… całkowicie wyczyściła swoje konto na Twitterze. Sytuacja miała miejsce w poniedziałek po jej wypowiedziach na temat hitowego show “13 Reasons Why”, który nie do końca przypadł jej do gustu. Sama zainteresowana przyznała później, że nie czuje się ostatnio najlepiej, a wszystko co mówi jest wyciągane z kontekstu i wykorzystywane przeciwko niej. Jeżeli decyzja Larsson faktycznie oznacza przerwę od mediów społecznościowych, to patrząc na niektóre komentarze trzeba przyznać, że wybrała na to bardzo dobry moment… Co sądzicie o wypowiedzi Zary? Czy jej zamiarem faktycznie było urażenie fanów Carey?

Udostępnij na Google Plus