Major Lazer, Nicki Minaj i PARTYNEXTDOOR prezentują teledysk do singla “Run Up”!

Amerykańska grupa Major Lazer, znana przede wszystkim z takich hitów jak „Cold Water” czy „Powerful”, przygotowuje się aktualnie do wydania swojej najnowszej płyty zatytułowanej „Music Is The Weapon”. W ciągu ostatnich miesięcy formacja skupiała się głównie na koncertowaniu i dopracowywaniu nowego materiału, który usłyszymy prawdopodobnie już wkrótce, jednak póki co w ramach umilenia oczekiwania do sieci trafił teledysk do ich najnowszego singla.

Piosenka “Run Up” jest kolejnym już przedsmakiem nowego materiału grupy, który będziemy mogli usłyszeć już wkrótce na krążku “Music Is The Weapon”. Kompozycja, napisana w całości przez Diplo, duet Stargate i Jr. Blendera, miała swoją premierę jeszcze w styczniu tego roku, a do współpracy zaproszono na tę okoliczność Nicki Minaj oraz PARTYNEXTDOORa. Teledysk do singla wreszcie zadebiutował w sieci 12 kwietnia, a za jego reżyserię odpowiedzialne jest trio Paul, Luc & Martin.

Przypomnijmy, że Major Lazer mają jak dotąd w swoim dorobku trzy studyjne krążki, z których ostatni, “Peace Is The Mission”, ukazał się jeszcze w 2015 roku. Wydawnictwo “Music Is The Weapon” po wielu opóźnieniach trafić ma w końcu w nasze ręce już w tym roku nakładem wytwórni Mad Decent, jednak nie znamy jeszcze w tym momencie dokładnych szczegółów płyty. Teledysk do utworu “Run Up” prezentujemy Wam poniżej. Czekacie na nowy album Major Lazer?

Udostępnij na Google Plus