MA w teledysku do “SWING LOW”

MA to zespół pięciu przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki. Początki grupy sięgają 2014 roku,  a jego członkowie współtworzyli wcześniej takie zespoły jak Big Fat Mama, Moonlight, Arka Noego i Dikanda. Niedawno w sieci ukazał się ich nowy klip do “SWING LOW”.

– Pomysł na klip do Swing Low powstawał etapami. To jedna z trzech najlepszych piosenek na płycie i trzeba było dorównać poziomem obrazu do muzyki. Do poziomu realizacyjnego, ale też do powagi przekazu jaki niesie. To utwór traktujący o podjęciu kluczowej decyzji, o pójściu w nieznane, zyskaniu większej świadomości na temat samego siebie, więc to, co pojawiać się powinno na ekranie nie może być o niczym. Przy dzisiejszym dostępie do technologii można z łatwością osiągać niezwykłe efekty estetyczne, bawić się formą, budować światy. To było dla nas najważniejsze, żeby zawrzeć w klipie te trzy wartości: adekwatną do tekstu treść wizualną, sprawić by była ona dla widza ciekawa i nie ująć w żaden sposób muzyce, nie osłabić jej – mówią o teledysku członkowie MA.

Za scenariusz odpowiadają Dagmara Pochyła i Mateusz Samolong. Dagmara Pochyła zajęła się także reżyserią.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus