Kolejny singiel od Shakiry już w piątek! Poznaj szczegóły i posłuchaj zapowiedzi nowego utworu

Kolumbijska piosenkarka i autorka tekstów Shakira jest aktualnie w trakcie prac nad swoim kolejnym albumem studyjnym. Będzie on następcą wydanego w 2014 roku eponimicznego krążka, który odniósł spory komercyjny sukces na całym świecie. Artystka wyznała niedawno, że jej nowy album ukaże się wkrótce, a już w ten piątek w ręce fanów trafi kolejny promujący je singiel!

Hiszpańskojęzyczna piosenka “Me Enamoré” została właśnie potwierdzona jako kolejny singiel artystki z nadchodzącego, niezatytułowanego jeszcze wydawnictwa. Utwór ma trafić do serwisów streamingowych oraz sprzedaży cyfrowej już w ten piątek, 7 kwietnia, nakładem wytwórni Sony Music Entertainment. Bliższe szczegóły dotyczące działań promocyjnych bądź ewentualnego teledysku nie są znane, jednak krótkiej zapowiedzi samej piosenki posłuchać możecie w poniższym linku.

Przypomnijmy, że poprzedni krążek artystki zatytułowany „Shakira” zadebiutował na drugim miejscu amerykańskiej listy Billboard 200, a jeden z utworów z niego pochodzących, „Dare (La La La)”, został oficjalną piosenką promującą Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii. Spory sukces komercyjny odniósł także singiel „Chantaje”, który dotarł do pierwszej dwudziestki list przebojów m.in. w Hiszpanii, Francji czy Belgii. Czy nowy singiel także odniesie sukces komercyjny?

Udostępnij na Google Plus