Kolejny singiel od Kygo już wkrótce! W utworze “First Time” usłyszymy także Ellie Goulding

Norweski producent muzyczny Kygo niedawno rozpoczął prace nad swoim kolejnym długogrającym albumem. Po zaprezentowanym niedawno singlu “It Ain’t Me” z udziałem Seleny Gomez, który odniósł spory sukces komercyjny na całym świecie, artysta idzie za ciosem i już zapowiada swój kolejny utwór. Do sieci trafił właśnie krótki fragment jego nowej piosenki, w którym kolejny raz usłyszymy wyjątkowego gościa.

Piosenka „First Time” jest drugim promocyjnym utworem Kygo z jego nadchodzącej płyty, która do sklepów trafić ma podobno jeszcze w tym roku nakładem Interscope Records. Gościnnie usłyszymy w niej również angielską wokalistkę Ellie Goulding. Utwór trafi w całości do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych już w piątek, 28 kwietnia. W tym momencie nie mamy jeszcze informacji o ewentualnym teledysku, jednak wszystkiego prawdopodobnie dowiemy się już wkrótce.

Kygo & Ellie Goulding - First Time cover

Interscope Records

Przypomnijmy, że nadchodzący wspólny projekt będzie pierwszą muzyczną aktywnością Goulding od czasu wydanego w zeszłym roku singla “Still Falling For You”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Bridget Jones’s Baby. Artystka wystąpi także kolejny raz przed polską publicznością już 18 sierpnia podczas tegorocznej edycji Kraków Live Festival. Zapowiedzi piosenki „First Time” możecie posłuchać w linkach poniżej. Będzie hit na miarę “It Ain’t Me”?

Udostępnij na Google Plus