Kolejny singiel MØ debiutuje w sieci! Posłuchaj premierowej piosenki “Nights With You”

MØ, duńska wokalistka i autorka tekstów, przygotowuje się obecnie do premiery swojego drugiego studyjnego albumu. Po wydanych w zeszłym roku singlach „Drum” oraz “Final Song”, z których drugi dotarł ostatecznie do pierwszej dziesiątki list przebojów w kilku europejskich krajach, gwiazda chce kolejny raz zawalczyć o swoje miejsce na popowej scenie. Promocja trwa, a artystka zaprezentowała właśnie światu swój kolejny singiel z nadchodzącego wydawnictwa!

Kolejnym singlem zwiastującym drugi krążek wokalistki została piosenka „Nights With You”, która trafiła do serwisów stramingowych i sprzedaży cyfrowej 21 kwietnia. Tego samego dnia utwór miał swoją premierę radiową podczas audycji MistaJam w BBC Radio 1. Nad warstwą liryczną singla oprócz MØ pracowali Benjamin Levin, Magnus August Høiberg, Ryan Tedder oraz Sophie, natomiast za produkcję odpowiedzialna była ostatnia z wymienionych razem z Bennym Blanco i Cashmere Catem.

Przypomnijmy, że dyskografię MØ zamyka debiutancki album „No Mythologies to Follow” z 2014 roku, a jej kolejne wydawnictwo ukazać się ma jeszcze w tym roku nakładem wytwórni RCA Records i Chess Club. Wokalistka dała także w zeszłym roku swój pierwszy, pełny solowy koncert w warszawskim klubie Stodoła, na który bilety ostatecznie zostały wyprzedane. Piosenki “Nights With You” możecie oczywiście posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus