Kolejny singiel Lany Del Rey już w sieci! Posłuchaj kompozycji “Lust For Life” z udziałem The Weeknda!

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Lana Del Rey już wkrótce powróci ze swoim piątym studyjnym krążkiem. Jakiś czas temu premierę miał pierwszy singiel z wydawnictwa, „Love”, którego teledysk przekroczył niedawno czterdzieści milionów odsłon i oficjalnie rozpoczął kolejną erę wokalistki. Dziś natomiast możemy już usłyszeć zapowiadaną wcześniej piosenkę, którą Lana nagrała z jednym z popularnych kanadyjskich artystów.

Drugim singlem z nadchodzącego albumu gwiazdy “Lust For Life” została piosenka o tym samym tytule, która ukazała się w sieci 19 kwietnia. Utwór jest kolaboracją wokalistki z kanadyjskim wokalistą The Weekndem, który współpracował już z artystką w przeszłości nad różnymi projektami. Wraz z udostępnieniem “Lust For Life” w serwisach streamingowych i sprzedaży cyfrowej piosenka miała dziś także swoją ekskluzywną premierę podczas audycji Mistajam w BBC Radio 1. Teledysku możemy spodziewać się zapewne już wkrótce.

Przypomnijmy, że nowy album Lany zatytułowany „Lust For Life” ma mieć swoją premierę prawdopodobnie już 26 maja nakładem wytwórni Interscope Records. Dotychczasową dyskografię gwiazdy zamyka natomiast krążek „Honeymoon”, który trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2015 roku. Tytułowej kompozycji z nowej płyty Lany możecie posłuchać poniżej! Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus