Katy Perry odświeża najnowszy singiel! Posłuchaj remiksu “Chained to the Rhythm” z udziałem Lil Yachty’ego

Amerykańska wokalistka Katy Perry kontynuuje promocje związane ze swoim najnowszym singlem. Po niedawnej premierze teledysku do jej nowej piosenki, która spotkała się z pozytywną reakcją fanów i krytyków muzycznych, Perry skupiła się na dalszych aktywnościach związanych ze swoim nadchodzącym wydawnictwem. Dziś do sieci trafił specjalny remiks jej ostatniego singla, w którym usłyszymy również jednego ze znanych raperów.

Singiel „Chained to the Rhythm” trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 10 lutego i jest on zapowiedzią nowego wydawnictwa gwiazdy, które usłyszymy podobno już w tym roku. Nad piosenką artystka pracowała m.in. z Maxem Martinem, Sią Furler i Skipem Marleyem, który pojawia się także w oryginalnej wersji utworu. Na potrzeby działań promocyjnych 13 kwietnia premierę miała specjalna, alternatywna wersja piosenki, w której usłyszymy także rapera Lil Yachty’ego.

Przypomnijmy, że ostatnim albumem w dyskografii Katy Perry jest krążek „Prism”, który trafił do sklepów jeszcze w październiku 2013 roku – nowa płyta będzie więc pierwszym muzycznym projektem wokalistki od prawie czterech lat. Remiksu kawałka „Chained to the Rhythm” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba ta wersja singla?

Udostępnij na Google Plus