Idol 5. Poznaliśmy finałową ósemkę!

Wczoraj poznaliśmy finałową ósemkę programu “Idol”, która od przyszłej środy będzie występowała w programach na żywo. Zwycięzca show oprócz 250 tys. złotych nagrody otrzyma także kontrakt płytowy.

“Idol” został reaktywowany przez telewizję Polsat po dwunastu latach. W skład jury weszli Elżbieta Zapendowska (jurorka wszystkich poprzednich czterech edycji), Ewa Farna, Janusz PanasewiczWojtek Łuszczykiewicz. Jeśli jesteście ciekawi co słychać u uczestników poprzednich edycji, odsyłamy was tutaj.

Po castingach do dalszego udziału w programie zaproszono około 120 osób. Po kolejnym etapie – teatralnym wyłoniono najlepszą dwunastkę, która zmierzyła się z występem przed publicznością w warszawskim klubie Stodoła. To właśnie wczoraj jury spośród nich wybrało osiem osób, które od przyszłego tygodnia będą walczyć w odcinkach na żywo. O ich losie decydować będą widzowie za pomocą wysyłanych SMS-ów.

Poniżej występy najlepszej ósemki  z etapu klubowego. Czy wśród tych osób jest wasz faworyt?

Karolina Artymowicz

Mariusz Dyba

Patrycja Jewsienia

Adam Kalinowski

Jakub Krystyan

Maciej Mazur

Adrian Szupke

Angelika Zaworka

 

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus