Hurts powracają z nowym singlem “Beautiful Ones”! Zobacz teledysk do premierowej kompozycji duetu

Brytyjski duet Hurts, w skład którego wchodzą niezmiennie od lat Adam Anderson i Theo Hutchcraft, pracuje obecnie nad swoim kolejnym studyjnym albumem. Zeszłe miesiące panowie spędzili koncertując w ramach swojej ostatniej trasy, która w lutym i marcu 2016 roku dotarła także do Polski. Teraz pora jednak na rozpoczęcie kolejnej ery wraz z nowym singlem, do którego duet zaprezentował już także oficjalny teledysk!

Piosenka “Beautiful Ones” jest pierwszym singlem z nadchodzącego projektu duetu, który ukazać się ma prawdopodobnie jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Sony Music Entertainment. Utwór został napisany przez panów we współpracy z Davidem Sneddonem i jest to pierwsza kompozycja od czasu wydanego w 2015 roku albumu “Surrender”. Teledysk w reżyserii Tima Mattia zadebiutował w sieci dzień po premierze singla, 21 kwietnia, na kanale duetu w serwisie Vevo.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Hurts zamyka wspomniany wcześniej album “Surrender”, który trafił do sprzedaży w październiku 2015 roku. Nadchodząca płyta będzie już czwartą w dorobku duetu, który zadebiutował siedem lat temu krążkiem “Happiness”. Z teledyskiem do piosenki “Beautiful Ones” oraz samym utworem dostępnym w serwisie Spotify możecie zapoznać się poniżej. Czekacie na nowy album Hurts?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus