Halsey prezentuje teledysk do swojego nowego singla! Zobacz klip do utworu “Now or Never”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Halsey zakończyła niedawno prace na swoim drugim studyjnym albumem. Po sporym sukcesie jej debiutanckiego krążka „BADLANDS”, który dotarł do drugiego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, artystka skupiła się nad nowymi piosenkami, które usłyszymy już bardzo niedługo. Niedawno wokalistka ujawniła kilka szczegółów nowego wydawnictwa, a już teraz możemy obejrzeć oficjalny teledysk do pierwszego singla z płyty!

Piosenka „Now or Never” to pierwszy singiel z nowego albumu wokalistki „hopeless fountain kingdom”, który ukazać się ma już 2 czerwca nakładem Astralwerks oraz Capitol Records. Utwór trafił w ręce fanów 4 kwietnia, a następnego dnia w sieci debiutował także zrealizowany do niego teledysk, który wyreżyserowali sama Halsey oraz Sing J Lee. Za warstwę liryczną oprócz artystki odpowiadają także Magnus August Höiberg, Brittany Hazzard, Benjamin Levin oraz Nathan Perez.

Warto wspomnieć, że sama zainteresowana określiła niedawno swój nowy materiał jako „popowy” i „idealnie nadający się do radia”, co ma także być konceptem nowego wydawnictwa. Dotychczasową dyskografię wokalistki zamyka wydany w 2015 roku album „BADLANDS”, który wygenerował takie single jak „New Americana”, „Colors” czy „Castle”. Teledysk do utworu “Now or Never” prezentujemy poniżej. Gotowi na nową erę artystki?

Udostępnij na Google Plus