Cascada prezentują singiel “Playground”! | POPHEART.pl

Grupa Cascada prezentuje swój kolejny singiel! Zobacz teledysk do piosenki “Playground”

Niemiecka grupa Cascada, w skład której wchodzą Natalie Horler, DJ Manian oraz DJ Yanou, przygotowuje się obecnie do wydania swojego najnowszego albumu. Po premierze nowej wersji piosenki „Reason” zespół skupił się na trasie koncertowej oraz solowych aktywnościach, jednak ostatnio Natalie i jej koledzy powrócili do muzycznego świata z nowym singlem “Run”. Teraz grupa zaprezentowała następną premierową kompozycję, która promuje jedno z nadchodzących wydarzeń sportowych.

Utwór „Playground” jest już drugim singlem grupy Cascada od wydanej w 2015 roku piosenki „Reason”, a także kolejną premierową piosenką z nadchodzącego wydawnictwa, które ukazać się ma już w tym roku. Za produkcję odpowiedzialni są jak zawsze DJ Manian i DJ Yanou, którzy wyprodukowali wszystkie największe hity grupy. Premiera nowego kawałka i zrealizowanego do niego teledysku odbyła się 20 kwietnia poprzez wytwornię Zooland Records. Piosenka została wykorzystana do promocji tegorocznych Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie.

Przypomnijmy, że ostatnie wydawnictwo grupy zatytułowane „The Best of Cascada” ukazało się jeszcze w 2013 roku. Ostatnim studyjnym albumem zespołu jest natomiast krążek „Original Me” wydany dwa lata wcześniej, który dotarł m.in. do drugiego miejsca brytyjskiej listy UK Dance Chart. Premierową kompozycję usłyszeć możecie poniżej. Jak Wam się podoba? Lepsza niż “Run”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus