Drugi singiel Noah Cyrus już w sieci! Posłuchaj premierowej kompozycji “Stay Together”

Amerykańska wokalistka Noah Cyrus, młodsza siostra Miley, przygotowuje się aktualnie do premiery swojej debiutanckiej płyty. Po debiutanckim singlu „Make Me (Cry)” artystka kontynuowała prace nad swoim pierwszym wydawnictwem, którego premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Póki co jednak piosenkarka oddała właśnie w nasze ręce kolejną premierową kompozycję.

Piosenka “Stay Together” jest drugim singlem Noah Cyrus z jej debiutanckiego krążka “NC-17”, który ukazać się ma podobno jeszcze w tym roku nakładem wytwórni RECORDS. Utwór został napisany przez artystkę we współpracy z Emily Warren Schwartz, Nicholasem Galem i Britt Burton, natomiast za produkcję odpowiedzialni są Hudson Mohawke oraz Digital Farm Animals. Nie ma w tym momencie jeszcze potwierdzonych informacji na temat ewentualnego teledysku, jednak wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie już wkrótce.

Noah Cyrus Stay Together cover

Noah Cyrus / RECORDS

Przypomnijmy, że Noah zadebiutowała jako wokalistka w listopadzie zeszłego roku, kiedy do sprzedaży trafił jej debiutancki singiel “Make Me (Cry)” z udziałem angielskiego wokalisty Labrintha. W grudniu Cyrus zaprezentowała także na żywo kolejny utwór z nadchodzącej płyty, “Almost Famous”, jednak wersja studyjna jak dotąd nie ujrzała jeszcze światła dziennego. Piosenki “Stay Together” posłuchać możecie poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus