DNCE prezentują nowy singiel “Kissing Strangers”! Gościnnie usłyszymy w nim także Nicki Minaj

Amerykańska grupa DNCE nie zwalnia tempa i po krótkiej nieobecności powraca do muzycznego świata z kolejną premierową kompozycją! Zespół przez ostatnie miesiące skupiał się raczej na koncertowaniu, jednak zaprezentowana niedawno piosenka “Forever” była najwyraźniej dopiero początkiem czegoś znacznie większego. Do sieci trafił właśnie nowy singiel grupy, tym razem nagrany z jedną z najpopularniejszych amerykańskich raperek!

Piosenka “Kissing Strangers” została jakiś czas temu zapowiedziana jako kolejny singiel DNCE, który trafił ostatecznie w ręce fanów 14 kwietnia nakładem wytwórni Republic Records. Gościnnie w utworze możemy usłyszeć także amerykańską raperkę Nicki Minaj. Nie wiemy jeszcze w tym momencie czy “Kissing Strangers” jest pierwszym singlem zapowiadającym nową płytę czy nowym utworem z reedycji krążka “DNCE”, jednak wszystkiego dowiemy się zapewne już wkrótce.

DNCE Kissing Strangers cover

Republic Records

Przypomnijmy, że grupa zaprezentowała światu swój debiutancki, eponimiczny album jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Wydawnictwo promował singiel “Body Moves”, który niestety nie zdołał odnieść tak dużego sukcesu jak hitowe “Cake by the Ocean”. Piosenki “Kissing Strangers” posłuchać możecie poniżej. Czy tym razem DNCE uda się osiągnąć sukces na miarę debiutanckiego singla?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus