Debiutancki singiel Camilii Cabello coraz bliżej! Poznaj datę premiery jej pierwszej solowej piosenki

Amerykańska wokalistka Camila Cabello przygotowuje się obecnie do premiery swojego debiutanckiego singla. Po nagłym odejściu z grupy Fifth Harmony w grudniu zeszłego roku młoda artystka postanowiła nie marnować czasu i od razu rozpoczęła prace nad swoim solowym materiałem, a efekty jej wielomiesięcznych przygotowań usłyszymy podobno już wkrótce. Kiedy ukaże się debiutancki singiel Cabello?

Na ten moment czekało wielu fanów młodej gwiazdy! Zgodnie z ostatnimi doniesieniami medialnymi debiutancki singiel Camilii Cabello trafić ma w ręce fanów już 5 maja tego roku nakładem wytwórni Epic Records. Nie wiemy jeszcze kto wyprodukował jej pierwszą solową piosenkę ani pod jakim tytułem ukaże się kompozycja, jednak wszystkiego dowiemy się zapewne w ciągu najbliższych dni. Warto wspomnieć, że jak dotąd Cabello pracowała nad nowym materiałem m.in. z Ryanem Tedderem, Cashmere Catem oraz Kukiem Harrellem.

Przypomnijmy, że Camila Cabello zadebiutowała w medialnym świecie jako uczestniczka programu The X Factor, a przed odejściem z Fifth Harmony uczestniczyła w promocjach dwóch dotychczasowych studyjnych albumów dziewczyn. Warto wspomnieć, że pozostałe członkinie także pracują nad swoim nowym materiałem, który ma być podobno ich “najbardziej harmonijnym wydawnictwem”, a one same mają tym razem podobno dużo większą kontrolę nad powstającymi właśnie piosenkami. Czekacie na pierwszy solowy singiel Camilii?

Udostępnij na Google Plus