Daria Zawiałow prezentuje klip do utworu “Miłostki”

Daria Zawiałow prezentuje teledysk do kolejnego singla, promującego jej debiutancki album „A kysz!”. Został nim utwór “Miłostki”. Za scenariusz, reżyserię, zdjęcia i montaż do klipu odpowiada Karol Łakomiec. 

Po teledyskach do utworów „Malinowy chruśniak” i „Kundel bury” wokalistka prezentuje kolejne video, tym razem do utworu zatytułowanego „Miłostki”.

– Ten utwór jest zaproszeniem do zagłębienia się w album, jest zamglony, jego brudne gitary budzą niepokój. Cała kompozycja połączona została z listem bezradnej dziewczyny, która nie ma sił zaufać ponownie. Adresat to mężczyzna, który ma dość trywialne podejście do relacji damsko-męskich – traktuje dziewczynę jak kolejną z rzędu miłostkę. Tytuł utworu brzmi zwiewnie i lekko, więc stanowi pewną przeciwwagę do samej warstwy muzycznej, która jest dość mroczna – mówi Daria.

W teledysku w rolę wspomnianej pary wcielili się Daria i aktor Tomasz Nosiński. Klip wyreżyserował Karol Łakomiec. Teledysk został nakręcony we współpracy z firmą SUZUKI MOTOR POLAND oraz agencją Communication Unlimited.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus