Charlie Puth powraca z nowym singlem! Posłuchaj premierowej piosenki “Attention”

Charlie Puth, amerykański wokalista i autor tekstów, rozpoczyna promocje związane ze swoim nowym wydawnictwem. Młody artysta pracował przez ostatnie miesiące nad następcą debiutanckiej płyty “Nine Track Mind”, która (przez niektórych niesłusznie) została przez krytyków muzycznych przyjęta bardzo negatywnie. Przed nami jednak nowa era, która właśnie się rozpoczyna – do sieci trafił właśnie pierwszy singiel promujący nowy album!

Piosenka „Attention” to premierowa kompozycja z nadchodzącego wydawnictwa Charliego Putha, które ukazać się  ma prawdopodobnie jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Warner Music Group. Utwór trafił do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej 21 kwietnia. Za warstwę liryczną kompozycji odpowiedzialny jest sam wokalista, któremu przy pracach nad singlem pomagał Jacob Kasher. Losy ewentualnego teledysku są w tym momencie jeszcze nieznane.

Przypomnijmy, że dyskografię Charliego Putha zamyka wydany w styczniu zeszłego roku debiutancki album „Nine Track Mind”, z którego pochodzą takie hity jak nagrany z Meghan Trainor „Marvin Gaye” oraz „One Call Away”. Drugi krążek wokalisty zapowiedziany jest wstępnie na drugą połowę tego roku. Premierową kompozycję “Attention” możecie oczywiście usłyszeć poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus