“Bez Reguł” – zobacz nowy klip Red Lips!

Formacja Red Lips, na czele z charyzmatyczną Rudą, serwuje kolejną singlową propozycję z płyty “Zmiana planu”. Do nagrania niedawno został opublikowany oficjalny teledysk.

Ruda z grupą Red Lips zadebiutowali w 2013 roku albumem i singlem o tym samym tytule, “To co nam było”. Miliony wyświetleń w serwisie YouTube, setki tysięcy fanów w serwisach społecznościowych oraz setki zagranych koncertów w całej Polsce wpisały się na stałe w działalność zespołu. Dziś Lipsi prezentują kolejną odsłonę swojego drugiego wydawnictwa, “Zmiana planu”, z którego pochodzi także ostatni przebój, “PS”.

– Lubimy robić wszystko po swojemu. Wychodzimy poza obowiązujące szablony i reguły widoczne na polskim rynku muzycznym. Ponad wszystko cenimy sobie niezależność i konsekwentnie idziemy własną drogą. Nasz drugi album ukazał się nakładem wytwórni Red Berry Music, którą sami stworzyliśmy, a premierowy singiel, „Bez reguł”, to kawałek, który przełamuje wszelkie obecnie pojawiające się trendy elektroniczne, a mimo to wchodzi właśnie do największych, ogólnopolskich stacji radiowych – mówi Ruda.

Album “Zmiana planu”, z którego pochodzi singiel “Bez reguł”, ukazał się w listopadzie ub. roku. Krążek dostępny jest m.in. w salonach Empik oraz w sklepach internetowych.

Udostępnij na Google Plus