Beyoncé prezentuje finalną wersję utworu “Die With You” wraz z teledyskiem!

Po wielu sukcesach w ciągu ostatnich miesięcy, amerykańska wokalistka Beyoncé od kilku tygodni skupia się głównie na swoim życiu rodzinnym. Artystka odwołała niedawno swoje uczestnictwo w tegorocznej edycji festiwalu Coachella z obawy przed komplikacjami zdrowotnymi w związku z drugą ciążą, jednak nie oznacza to natomiast końca muzycznych niespodzianek! Do sieci trafiła właśnie bowiem finalna wersja jednego z utworów gwiazdy oraz stworzona do niego nowa, rozszerzona wersja teledysku.

Piosenka “Die With You” swoją nieoficjalną premierę miała jeszcze w 2015 roku, jednak wersję studyjną kompozycji otrzymaliśmy dopiero w dziewiątą rocznicę ślubu gwiazdy z raperem Jayem Z, która przypadła na 4 kwietnia 2017 roku. Zgodnie z oczekiwaniami utwór, jak również zrealizowany do niego teledysk z zawartymi w nim nowymi materiałami, dostępne są w całości jak dotąd jedynie w serwisie TIDAL.

Beyonce - Die With You cover

Roc Nation

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Beyoncé zamyka wydany w kwietniu zeszłego roku album “Lemonade”, który odniósł ogromny sukces komercyjny i zapewnił wokalistce ogromną ilość nagród zdobytych w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Utwór “Die With You” oraz zrealizowany do niego teledysk prezentujemy poniżej. Post zostanie także zaktualizowany jak tylko ukażą się one również w ogólnodostępnych serwisach.

Udostępnij na Google Plus