Zobacz występy z Kids’ Choice Awards: Camila Cabello, Little Mix i… Jacob Sartorius!

W ostatnią sobotę odbyła się w Los Angeles gala Kids’ Choice Awards, zorganizowana kolejny raz przez amerykański kanał Nickelodeon. Oprócz ogłoszenia wyników i wręczenia nagród dla ulubieńców młodszej części publiczności, które otrzymali tym razem m.in. Selena Gomez (najlepsza piosenkarka) czy Shawn Mendes (najlepszy piosenkarz). Kto pojawił się na scenie i wystąpił podczas gali?

Na tegorocznej uroczystości mieliśmy okazję zobaczyć prawdziwą plejadę gwiazd: pojawili się tym razem m.in. Gwen Stefani, Noah Cyrus czy… Mariah Carey. Sprawą kluczową są dla nas jednak występy, które tym razem przygotowali dla nas ex-wokalistka grupy Fifth Harmony Camila Cabello, dziewczyny z Little Mix, a także… Jacob Sartorius, którego możecie kojarzyć z memów oraz popularnego ostatnio serwisu Musical.ly. Wykonał on po raz pierwszy na żywo swój nowy singiel “By Your Side”, a reakcja internautów jest jak dotąd delikatnie mówiąc… mieszana.

Występy Cabello, Little Mix i Sartoriusa z tegorocznej gali Kids’ Choice Awards pozostawiamy Wam do oceny poniżej. Czy gwiazdy Musical.ly faktycznie powinny brać się za karierę wokalną? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Wam.

Machine Gun Kelly & Camila Cabello – “Bad Things”

Little Mix – “Touch” + “Shout Out to My Ex”

Jacob Sartorius – “By Your Side”

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus