Znamy pierwsze szczegóły nowego albumu Jess Glynne! Pierwszy singiel już w czerwcu?

Angielska wokalistka i autorka tekstów Jess Glynne przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Po premierze debiutanckiego krążka artystki “I Cry When I Laugh”, z którego pochodziły takie hity jak “Real Love” nagrane z grupą Clean Bandit czy “Hold My Hand”, Glynne skupiła się nad nowym materiałem, który usłyszymy prawdopodobnie już wkrótce. Co już wiemy o jej nowej płycie?

Według najnowszych informacji pierwszy singiel z nowego albumu Jess Glynne usłyszymy już w czerwcu tego roku. Niedługo potem artystka odda w nasze ręce swój drugi studyjny krążek, który, póki co dość ogólnie, zaplanowany jest na lato. Nad premierowymi kompozycjami wokalistka pracowała nie tylko z jej stałą współpracowniczką Janée Bennett, lecz także z Tobym Gadem, Skrillexem czy PARTYNEXTDOORem. Dodatkowo kilka źródeł potwierdza, że artystka nagrała również duet z Ritą Orą, jednak nie wiemy jeszcze na czyim albumie ostatecznie znajdzie się ta kolaboracja.

This journey so far has involved so much that I thought I would only dream of. I can’t tell you how grateful I am to everyone that works with and for me everyday. Each and every person who has been involved in my project from the UK and all around the world, thank you. To my family and to my friends, you have been nothing but supportive through everything that has changed my life. I have to say thank you to all of you for understanding, always being there and for keeping my feet on the ground. I have achieved so much and I’m so proud and so appreciative of it all and won’t let one minute of it be forgotten. I Cry When I Laugh has helped make me the person I am today for a million reasons. I’m sorry if this is cheesy or long and boring but I have come to the end of a chapter in my life that is so special and involves so many people that I that I do and don’t even know and to say thank you and show my love somehow is important to me. I wish everyone a happy holiday and a blissful New Year. Thank you 💜 I will see you soon xxx

Post udostępniony przez Jess Glynne (@jessglynne)

Przypomnijmy, że Jess Glynne zdobyła ogromną popularność w Wielkiej Brytanii po gościnnym udziale w singlach grup Clean Bandit oraz Route 94, z którymi nagrała utwory “Rather Be” oraz “My Love”. Na lipiec i sierpień tego roku artystka zapowiedziała również swoją nową trasę koncertową, co wskazuje na to, że nowa era może być bliżej niż nam się wydaje. Dobrze wspominacie “I Cry When I Laugh”? Czekacie na powrót Jess?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus