Znamy oficjalny tytuł i datę premiery nowego mixtape’u Charli XCX! Gościnnie m.in. MØ i CupcakKe

Angielska piosenkarka i autorka tekstów Charli XCX ma ostatnio pełne ręce roboty! Artystka nie tylko wydała niedawno swój nowy singiel „After the Afterparty” i pracuje nad kolejnym studyjnym albumem, ale zapowiedziała także darmowy mixtape, który, po opóźnieniach projektu z winy wytwórni, trafi w ręce fanów już w ten piątek!

Dziś już wiemy na pewno, że nowy mixtape Charli XCX zatytułowany “Number 1 Angel” ukaże się już 10 marca nakładem jej wytwórni Vroom Vroom Recordings. Oficjalny spis utworów nie jest jeszcze w tym momencie znany, jednak znajdą się tam na pewno piosenki zaprezentowane wczoraj w ramach audycji Mistajam Show w brytyjskim radiu BBC Radio 1“Lipgloss” z udziałem popularnej ostatnio raperki CupcakKe, “3AM (Pull Up)” nagrany z  oraz zrealizowany ze StarrahRAYE kawałek “Dreamer”. W sieci zadebiutowała już także oficjalna okładka do nowego projektu artystki.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Charli XCX zamyka wydany w 2014 roku album „Sucker”, który przyniósł artystce międzynarodową sławę dzięki takim singlom jak „Boom Clap” czy (znienawidzonym przez nią zresztą) „Break the Rules”, a jej nowy oficjalny krążek zapowiedziany jest w tym momencie wstępnie na wrzesień. Czekacie na mixtape Charli?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus