Znamy datę premiery nowego singla Iggy Azalei!

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea długo kazała fanom czekać na swój wielki powrót. Po wydanym w zeszłym roku utworze „Team”, który odniósł raczej umiarkowany sukces na światowych listach przebojów, artystka skupiła się na pracach nad premierowym materiałem, który po jej rozstaniu z Nickiem Youngiem zmuszona była zmodyfikować. Nowa muzyka Azalei jest jednak coraz bliżej – poznaliśmy właśnie szczegóły jej nadchodzącego singla, który usłyszymy już w przyszłym tygodniu!

Piosenka “Mo Bounce” została niedawno potwierdzona jako kolejny singiel raperki z albumu “Digital Distortion”, który ukazać się ma podobno już w pierwszej połowie tego roku nakładem wytwórni Def Jam oraz Universal Music. Dziś już wiemy, że utwór trafi w ręce fanów w przyszły piątek, 24 marca, jako kolejny przedsmak nowego materiału. Reżyserem klipu jest prawdopodobnie Lil Internet, którego Azalea oznaczyła niedawno w swoim poście na Instagramie, a materiał został już zrealizowany w Hong Kongu. Do sieci trafiła już również oficjalna okładka singla.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana „Reclassified”, która zawierała takie hity jak „Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit „Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. Nie wiemy jeszcze dokładnie kiedy ukaże się nowy album, jednak będziemy Was oczywiście informować na bieżąco. Gotowi na powrót Iggy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus