Znamy datę premiery nowego singla Clean Bandit! Gościnnie usłyszymy w nim także Zarę Larsson

Angielska grupa Clean Bandit już wkrótce powróci ze swoim drugim studyjnym albumem! Po wydanych jak dotąd singlach “Tears” oraz “Rockabye”, z których drugi okazał się ogromnym hitem na listach przebojów na całym świecie, zespół skupił się nad dalszymi pracami nad swoim nadchodzącym albumem. Aby ułatwić fanom oczekiwanie grupa zapowiedziała właśnie swój kolejny singiel, który będziemy mieli okazję usłyszeć już wkrótce!

Piosenka „Symphony” będzie już trzecim singlem zwiastującym drugą studyjną płytę zespołu, która swoją premierę będzie mieć prawdopodobnie w okolicach maja tego roku nakładem wytwórni Atlantic Records. W utworze gościnnie pojawi się także szwedzka wokalistka Zara Larsson, a premiera kompozycji w serwisach streamingowych oraz sprzedaży cyfrowej odbyć się ma już 17 marca. Nie ma w tym momencie potwierdzonych informacji na temat ewentualnego teledysku, jednak wszystkiego dowiemy się zapewne już wkrótce.

Przypomnijmy, że dyskografię Clean Bandit zamyka wydany w 2014 roku album „New Eyes”, z którego pochodzi jeden z największych dotąd hitów grupy, „Rather Be”. Zespół ogłosił także niedawno swoją amerykańską trasę koncertową, podczas której towarzyszyć im będą wokalistka Starley oraz właśnie Zara Larsson. Czekacie na kolejny singiel Clean Bandit?

Udostępnij na Google Plus