Zespół Bisquit powrócił z nowym krążkiem

“Nagi Król” to tytuł nowego krążka zespołu Bisquit. Wydawnictwo ukazało się 17 marca i przez najbliższe tygodnie będzie dostępne jedynie w formie fizycznej. Płytę promuje tytułowy utwór.

– Piosenki na płycie “Nagi Król” są fuzją akustyki z elektroniką, zbiorem kilku różnych osobowości, zainspirowane mocnym przekazem, jaki miały piosenki polskich rockowych zespołów w latach 80′.  Dużo odważniej potraktowaliśmy brzmienie wszystkich instrumentów, eksperymentowaliśmy z brzmieniem wokalu. Wiele piosenek powstało do napisanego wcześniej tekstu- nie staraliśmy się na siłę trzymać formy- zwrotka/refren… Pod względem tekstów to jest inna płyta, więcej jest reakcji na rzeczywistość i nastroje społeczne, na zmiany, których jesteśmy świadkami i podziały, które się między nami tworzą – tak o płycie mówią muzycy Bisquit.

Po “Nagim Królu”, wydawnictwo będzie promowane przez utwór “Prawda”.

Tracklista:
1. Bum
2. Prawda
3. Koniec
4. Egzotyki
5. Łuk
6. Marionetka
7. Samuraj
8. Śmierć Pocałunek
9. Nagi Król
10. Złoty Róg
11. Australijski Bumerang

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus