ZAYN i PARTYNEXTDOOR w “Still Got Time”! | POPHEART.pl

Zayn i PartyNextDoor prezentują wspólny singiel! Posłuchaj piosenki “Still Got Time”

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik oficjalnie powraca ze swoim nowym singlem! Od czasu hitowego „Mind of Mine”, które ukazało się dokładnie rok temu, artysta kontynuował prace nad swoimi premierowymi kompozycjami, które mamy nadzieję usłyszeć już niedługo. Póki co jednak posłuchajcie jego nowej piosenki, którą nagrał razem z zaproszonym przez siebie specjalnym gościem.

Utwór „Still Got Time” jest nadchodzącym singlem Zayna, który prawdopodobnie zwiastuje jego drugą studyjną płytę pod szyldem wytwórni RCA Records i Sony Music. W piosence gościnnie usłyszymy także kanadyjskiego rapera PartyNextDoora, który z wokalistą współpracuje po raz pierwszy. Za produkcję kompozycji odpowiedzialni są Murda Beatz oraz Frank Dukes, natomiast warstwę liryczną poza wykonawcami utworu napisali Adam Feeney i Shane Lee Lindstrom. Premiera singla odbyła się ostatecznie 24 marca.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Zayna zamyka wydany w zeszłym roku album „Mind of Mine”, który dotarł m.in. do 1. miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Ostatnim singlem wokalisty jest natomiast wydany w tym roku duet z Taylor Swift „I Don’t Wanna Live Forever”, który na listach przebojów radzi sobie jak dotąd bardzo dobrze. Jak Wam się podoba nowy singiel Zayna? Czekacie na jego nowy album?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus