Wiz Khalifa dołącza do The Chainsmokers i Halsey w wyjątkowym remiksie “Closer”!

Duet producencki The Chainsmokers oraz amerykańska wokalistka Halsey ostatnie miesiące mogą bez wątpienia zaliczyć do wyjątkowo udanych. Wszystko za sprawą singla “Closer”, który nie tylko okupował pierwsze miejsce amerykańskiego Billboardu przez wiele tygodni, ale okazał się również dla artystów furtką do ogromnej kariery. Nic więc dziwnego, że w nowym remiksie do oryginalnego składu niespodziewanie popularny raper, który nagrał swoją interpretację popularnego utworu.

Kilka dni temu na oficjalnym koncie Wiza Khalify w serwisie Soundcloud pojawił się jego remiks hitowej piosenki “Closer”, do której raper dodał zupełnie nowy wers. Nagranie już zdobywa w internecie ogromną popularność – według stanu na 20 marca utwór odtworzono jak dotąd prawie czterysta tysięcy razy. Warto wspomnieć, że oryginalny singiel, który swoją premierę miał jeszcze w lipcu zeszłego roku, spędził ostatecznie na szczytach list przebojów kilkanaście tygodni.

The Chainsmokers feat. Halsey - Closer (Wiz Khalifa Remix) cover

Columbia Records

Przypomnijmy, że dyskografię Wiza Khalify zamyka wydany w zeszłym roku krążek “Khalifa”, a w ciągu najbliższych miesięcy raper planuje zaprezentować światu album “Rolling Papers 2” – kontynuację jego hitowego wydawnictwa z 2011 roku. The Chainsmokers natomiast już wkrótce wydadzą swój debiutancki album “Memories…Do Not Open”, który trafi na półki sklepowe już 7 kwietnia. Nowej wersji utworu “Closer” możecie posłuchać poniżej. Lepsza niż oryginał?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus