Tylko u nas! Justyna Steczkowska ponownie w “The Voice”? Mamy komentarz managera

Justyna Steczkowska najprawdopodobniej nie pojawi się w najbliższej edycji “The Voice of Poland”. Jak powiedział nam jej manager, Łukasz Wojtanowski, artystka skupiona jest teraz na własnych projektach muzycznych oraz trasach koncertowych w których uczestniczy. Przypominamy, że wokalistka trzykrotnie zasiadała w fotelu trenera w popularnym talent-show.

Justyna Steczkowska trenowała uczestników w drugiej, czwartej i piątej edycji. Jej podopieczna, Aleksandra Nizio wygrała nawet piątą odsłonę programu. Teraz gdy temat “The Voice of Poland” powrócił, postanowiliśmy zapytać Łukasza Wojtanowskiego czy jest szansa, że w jesiennej edycji zobaczymy artystkę. Odpowiedź jaką dostaliśmy, może zasmucić fanów Steczkowskiej.

– Niestety w tej edycji raczej nie zobaczymy pani Justyny w roli trenera w programie „The Voice of Poland”. Do końca roku pani Justyna uczestniczy w kilku trasach koncertowych. Przygotowuje kolejne projekty muzyczne i to na pewno są w tej chwili priorytety – powiedział nam Łukasz Wojtanowski.

Według ostatnich doniesień medialnych w fotelu trenera “The Voice of Poland” zobaczymy Dodę – na jej obecności zależy prezesowi Telewizji Polskiej, Jackowi Kurskiemu. Oznacza to jednocześnie, że w show nie pojawi się Edyta Górniak. Czyżby więc szykowała się edycja z Marią Sadowską, Dodą, Tomsonem&Baronem oraz Andrzejem Piasecznym w rolach trenerów? Przekonamy się wkrótce!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus