Tinashe prezentuje swój nowy singiel! Posłuchaj piosenki “Flame”

Powrót amerykańskiej wokalistki Tinashe zbliża się wielkimi krokami! Artystka od jakiegoś czasu pracowała nad swoim kolejnym studyjnym wydawnictwem, a w zeszłym roku zaprezentowała dodatkowo mixtape “Nightride”, który został dobrze przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych. Dziś do sprzedaży trafił prawdopodobnie pierwszy właściwy singiel z jej nowego albumu, który, po wielu opóźnieniach, usłyszeć mamy już wkrótce.

Utwór „Flame” będzie podobno pierwszą właściwą piosenką promującą drugi krążek Tinashe zatytułowany “Joyride”, który do sklepów trafić ma już w tym roku nakładem wytwórni RCA Records. Za jego wartwę liryczną, oprócz samej wokalistki, odpowiedzialni byli także Nolan Lambroza, Simon Wilcox, Ilsey Juber oraz Nasri Atweh, a pierwszy z wymienionych współpracowników jest dodatkowo producentem tego nagrania. Do singla powstał też już podobno teledysk, który artystka niedawno ogłosiła na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię artystki zamyka wydane dwa lata temu wydawnictwo „Aquarius”, natomiast jego następcy, zgodnie z ustalonymi priorytetami wytwórni wokalistki, spodziewać możemy się już w ciągu tego roku. Nowych informacji o płycie “Joyride” spodziewać się możemy zatem już wkrótce, a póki co poniżej prezentujemy Wam nowy singiel artystki i zapowiedź zrealizowanego do niego teledysku! Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus