The Weeknd prezentuje kolejny teledysk z albumu “Starboy”! Zobacz klip do “Feel It Coming”!

Amerykański artysta i autor tekstów The Weeknd powrócił w listopadzie zeszłego roku ze swoim trzecim studyjnym krążkiem. Oprócz mini-filmu „MANIA” mieliśmy już okazję zobaczyć teledyski do aż pięciu piosenek z ostatniego albumu artysty, a to jak widać dopiero początek, gdyż do sieci trafił właśnie klip do kolejnej kompozycji. Do you feel it coming?

Utwór „I Feel It Coming” z gościnnym udziałem duetu Daft Punk znalazł się oczywiście na najnowszym albumie artysty zatytułowanym „Starboy”, który trafił do sprzedaży jeszcze 25 listopada zeszłego roku nakładem Interscope Records. Teledysk do piosenki zrealizowali tym razem Warren Fu oraz Raffi Adlan, a finalny efekt ich współpracy z The Weekndem zadebiutował w serwisach Vevo oraz YouTube 10 marca. “I Feel It Coming” zostało także niedawno drugim oficjalnym singlem z krążka i w wielu krajach trafiło już do pierwszej dziesiątki list przebojów.

Warto wspomnieć, że „Starboy” spotkał się z raczej pozytywną reakcją muzycznego świata i udało mu się dotrzeć do pierwszego miejsca list sprzedaży m.in. w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, gdzie sprzedano jak dotąd już ponad milion kopii płyty od czasu jej premiery w listopadzie. Przypominamy także, że artysta wystąpi również w tym roku przed polską publicznością podczas festiwalu Open’er Festival. Teledysk do piosenki „I Feel It Coming” prezentujemy poniżej. Który z pozostałych utworów powinien jeszcze doczekać się wizualnej odsłony?

Udostępnij na Google Plus