Powrót The Sound Of Arrows. Premiera nowego singla w piątek!

W połowie grudnia na profilu szwedzkiej grupy The Sound Of Arrows pojawiła się informacja, która zelektryzowała fanów. Zespół postanowić powrócić po bardzo długiej przerwie.

Duet The Sound Of Arrows zasłynął dzięki remiksom stworzonym dla Lady Gagi, Alphabeat czy Nicole Scherzinger. Ich wydany w 2011 debiutancki album “Voyage” został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków na całym świecie, którzy zaklasyfikowali muzykę duetu jako dream-pop i znaleźli w ich twórczości wiele nawiązań do popularnego Pet Shop Boys.

Po wydaniu ostatniego singla promującego krążek w 2012 roku, muzycy zawiesili działalność grupy, a każdy z nich poświęcił się innym projektom. W 2015 roku The Sound Of Arrows reaktywowali zespół, aby zagrać w Londynie specjalny koncert dla fanów, na którym przedstawili również swój nowy materiał. Teraz oczekiwanie w końcu dobiegło końca.

Na oficjalnym profilu The Sound Of Arrows na Facebooku pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego singla zespołu, który ma mieć swoją premierę 17 marca.

The Sound of Arrows New Single out 170317

17-03-2017

Opublikowany przez The Sound Of Arrows na 13 marca 2017

Jesteście gotowi na powrót The Sound Of Arrows?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus