“The Ride” od Nelly Furtado już w sprzedaży! Posłuchaj nowej płyty wokalistki

Kanadyjska wokalistka i autorka tekstów Nelly Furtado oficjalnie powraca ze swoim szóstym studyjnym albumem! Na nową muzykę artystki fani musieli czekać prawie pięć lat, jednak po wielu miesiącach oczekiwania dziś w ręce fanów trafia krążek “The Ride”. Poznaj szczegóły płyty i posłuchaj nowego materiału gwiazdy poniżej!

“The Ride” jest już szóstą płytą w karierze Nelly Furtado oraz pierwszą, która ukazuje się dzięki należącej do niej wytwórni Nelster Music. Znajdziemy na nim dwanaście premierowych kompozycji, w tym zaprezentowane przedpremierowo piosenki “Pipe Dreams”, “Cold Hard Truth”, “Flatline” oraz “Phoenix”. Album został również wydany na płycie winylowej, na której znajdziemy trzy dodatkowe utwory: “Bliss”, “Islands of Me” i “Behind Your Back”, z czego dwa ostatnie były zaprezentowanymi przedpremierowo kompozycjami zapowiadającymi krążek. Wydawnictwo promował także krótkometrażowy film “The Ride”.

Nelly Furtado - The Ride cover

Nelstar Music

Tracklista:
1. Cold Hard Truth
2. Flatline
3. Carnival Games
4. Live
5. Paris Sun
6. Sticks and Stones
7. Magic
8. Pipe Dreams
9. Palaces
10. Tap Dancing
11. Right Road
12. Phoenix
13. Islands of Me (płyta winylowa)
14. Bliss (płyta winylowa)
15. Behind Your Back (płyta winylowa)

Przypomnijmy, że ostatni krążek Furtado, „The Spirit Indestructable”, trafił do sprzedaży jeszcze w 2012 roku. “The Ride” jest jednocześnie pierwszym pełnym wydawnictwem Nelly od prawie pięciu lat, a jej muzyczna ewolucja widoczna jest zarówno w nowych utworach jak również wizerunku i kampanii promocyjnej gwiazdy. Całość albumu dostępna jest oczywiście w sprzedaży cyfrowej oraz fizycznej, a link do posłuchania płyty w serwisach Spotify i YouTube pozostawiamy poniżej! Jak Wam się podoba “The Ride”? 

Udostępnij na Google Plus