“The 25 Tour” ostatnią trasą koncertową Adele? “Nie wiem czy koncertowanie jest dla mnie”

Brytyjska wokalistka i autorka tekstów Adele kontynuuje promocje związane ze swoim ostatnim wydawnictwem. Artystka wyruszyła w zeszłym roku w trasę koncertową The 25 Tour, która zakończy się serią finałowych występów w Wembley Stadium już w lipcu. Sama zainteresowana wydaje się jednak zmęczona ciągłymi koncertami do tego stopnia, że nie wyklucza, że obecna trasa… może być jej ostatnią!

Podczas ostatniego koncertu w Auckland w Nowej Zelandii, gdzie Adele wystąpiła przed prawie czterdziestoma tysiącami widzów, wokalistka oznajmiła zebranym w Mt. Smart Stadium fanom, że obecna trasa może być jej ostatnią. Nie wynika to jednak ze słabej sprzedaży biletów czy problemów artystki ze zdrowiem – Adkins uważa bowiem, że… nie jest stworzona do koncertowania. Swoimi obawami podzieliła się z fanami w trakcie koncertu.

Bycie w trasie to nie jest coś, w czym jestem dobra… Oklaski czynią mnie bardzo wrażliwą. (…) Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek ruszę w trasę. Jedynym powodem, dla którego to robię, jesteście Wy. Nie jestem pewna czy koncertowanie faktycznie jest dla mnie.

Czy The 25 Tour faktycznie będzie ostatnią trasą koncertową Adele? Czas pokaże. Przypomnijmy, że najnowszy album wokalistki, “25”, ukazał się jeszcze w 2015 roku. Po zakończeniu występów w lipcu tego roku artystka prawdopodobnie zrobi sobie w pełni zasłużoną przerwę, a na nową muzykę przyjdzie nam zapewne trochę poczekać – różnica między “25” i poprzednimi albumami wokalistki, “19” i “21”, wynosiły bowiem trzy i cztery lata.

Udostępnij na Google Plus