“So Good” Zary Larsson bije rekord Spotify! Jej album przekroczył już MILIARD odsłuchań!

Zara Larsson, szwedzka piosenkarka i autorka tekstów, kilka dni temu zaprezentowała światu swój drugi studyjny album. Po sporym sukcesie singli „Ain’t My Fault” oraz „I Would Like”, które osiągnęły w wielu krajach całkiem dobre wyniki, artystka oddała w ręce fanów płytę “So Good”, która na listach sprzedaży radzi sobie jak dotąd całkiem nieźle. To jednak nie wszystko, gdyż nowe wydawnictwo pobiło właśnie jeden z rekordów serwisu Spotify! Jaki?

Drugi studyjny album Zary Larsson zatytułowany „So Good”, po wielu komplikacjach i opóźnieniach, trafił ostatecznie do sprzedaży 17 marca nakładem wytwórni Epic Records oraz TEN Music Group. Na krążku oprócz premierowych kompozycji znajdziemy znane nam już piosenki „Ain’t My Fault”, „I Would Like” oraz „So Good”, jak również utwory, które przyniosły wokalistce międzynarodową sławę – „Lush Life” oraz duet z MNEKiem zatytułowany „Never Forget You”.

Okazuje się, że dzięki wydanym wcześniej singlom oraz dużemu zainteresowaniu fanów album pobił właśnie rekord serwisu Spotify, dzięki czemu figuruje tam aktualnie jako najczęściej streamowany debiutancki krążek solowej artystki z wynikiem ponad 1,3 miliarda odsłuchań. Warto jednak pamiętać, że wynik, mimo, że imponujący, to jest w głównej mierze efektem wydanych przedpremierowo singli oraz faktu, że “So Good” traktowane jest jako debiutancki album Larsson na rynku międzynarodowym – artystka wydała już bowiem w 2014 roku krążek “1”, jednak miał on swoją premierę ostatecznie tylko na terenie Szwecji, Norwegii oraz Danii.

Zara Larsson - So Good album cover

Epic Records / TEN Music Group

Tracklista:
1. What They Say
2. Lush Life
3. I Would Like
4. So Good (feat. Ty Dolla $ign)
5. TG4M
6. Only You
7. Never Forget You (Zara Larsson & MNEK)
8. Sundown (feat. Wizkid)
9. Don’t Let Me Be Yours
10. Make That Money Girl
11. Ain’t My Fault
12. One Mississippi
13. Funeral
14. I Can’t Fall in Love Without You
15. Symphony (Clean Bandit feat. Zara Larsson)

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Larsson zamyka właśnie krążek „1”, który ukazał się w październiku 2014 roku; ostatnim wydawnictwem gwiazdy wydanym międzynarodowo jest natomiast EPka „Uncover”, która trafiła do sprzedaży rok później. Poniżej możecie posłuchać albumu “So Good” w serwisie Spotify i pomóc Zarze w dalszym biciu kolejnych rekordów! Gratulujemy!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus