Selena Gomez robi sobie przerwę. Znowu?

Wszyscy Ci, którzy liczyli w tym roku na nową płytę Seleny Gomez mogą czuć się rozczarowani najnowszym oświadczeniem piosenkarki. Selena postanowiła zrobić sobie kolejną przerwę od muzyki.

Rok temu wokalistka przerwała swoją trasę koncertową Revival Tour i udała się na leczenie kliniczne z powodu nerwicy i depresji. Kiedy w lutym wyciekł jej nowy utwór “Feel Me”, a kilka dni pojawił się nowy singiel Kygo z jej gościnnym udziałem wydawać się mogło, że wokalistka przeszła już trudny czas w swoim życiu i jest gotowa powrócić wraz z nowym materiałem.

Tym razem jednak powodem, dla którego Selena postanowiła wycofać się na chwilę z muzycznego świata, nie są problemy zdrowotne ani depresja – to miłość i szczęście. Wokalistka jest obecnie w związku z The Weeknd i to głównie mu chce poświęcić całą swoją uwagę.

“Chcę poświęcić swój czas mojemu życiu osobistemu. Robię rzeczy, które kocham, którymi w pełni się oddaje i zależy mi na nich… to sprawia, że jestem szczęśliwa” – zdradziła Selena w rozmowie z dziennikarką Sheinelle Jones.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus