RuPaul zapowiada swój kolejny album! Premiera “American” już w przyszłym tygodniu

RuPaul, amerykańska gwiazda drag queen i jedna z najpopularniejszych obecnie osobowości telewizyjnych, przygotowuje się już do wydania swojego kolejnego w tym roku wydawnictwa! Po niedawnej premierze składanki nagranych na nowo największych hitów artysty, która trafiła w ręce fanów jeszcze na początek lutego, wygląda na to, że to jeszcze nie koniec muzycznych nowości od Mamy Ru! Gotowi?

W opublikowanym wczoraj wywiadzie dla strony NewNowNext, RuPaul podzielił się z nami nie tylko swoimi przemyśleniami w związku z przyszłotygodniową premierą dziewiątego sezonu programu RuPaul’s Drag Race, lecz także szczegółami swojego kolejnego wydawnictwa, które trafić ma do sprzedaży już w przyszłym tygodniu – dokładnie w dniu wyemitowania pierwszego odcinka show, czyli 24 marca. Nowy album został już zatytułowany “American” i jak zapewnia gwiazda nie będzie to kolejna kolekcja nagranych na nowo hitów, lecz zupełnie nowy studyjny krążek. Dodatkowo ma mieć on bardziej polityczny charakter niż kiedykolwiek, co ma być odpowiedzią na politykę obecnego prezydenta USA, Donalda Trumpa.

“Remember Me” to kolekcja moich starych piosenek, które nagraliśmy w studiu na nowo. Nowy album, zatytułowany “American”, to w pełni premierowy materiał. Tytułowa piosenka to sygnał dla przypomnienia tego, na jakich fundamentach stoi ten kraj, czyli życiu, wolności i prawu do poszukiwania szczęścia. To bardzo ważne, żeby przypomnieć o tym akurat teraz. To co my mamy, a czego nie ma druga strona, to miłość, dusza, taniec, śmiech i radość z życia. To nasza tajna broń i ten album jest także sygnałem dla nas, aby prowadzić ludzi ku dobremu i walczyć o prawdziwie amerykańską demokrację.

RuPaul "American" cover

RuCo Inc.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album RuPaula, „Butch Queen”, ukazał się w zeszłym roku praktycznie równolegle z premierą ósmego sezonu prowadzonego przez niego show. Wydawnictwo “Remember Me”, którego premiera odbyła się w zeszłym miesiącu, można oczywiście przesłuchać w całości w serwisie SpotifyCzekacie na nowy sezon RuPaul’s Drag Race i kolejny album? My bardzo! 

Udostępnij na Google Plus