Remy Ma w duecie z Mariah Carey – kolejny rozdział konfliktu z Nicki Minaj

Wojna pomiędzy Remy Ma a Nicki Minaj wciąż trwa. Swoją premierę miał właśnie remiks ostatniego singla Mariah Carey “I Don’t” z gościnnym udziałem Remy Ma, który stanowi kolejny rozdział w tej całej batalii między raperkami.

3 lutego wydany został nowy singiel Mariah Carey zatytułowany “I Don’t”. 24 marca swoją premierę natomiast miał specjalny remiks utworu z gościnnym udziałem Remy Ma, raperki, która ostatnio weszła na ścieżkę wojenną z Nicki Minaj. Co ciekawe również Mariah Carey ma złe relacje z Nicki. Obie Panie ostro pokłóciły się ze sobą na planie realizowanego w 2013 roku show “American Idol”.

Przypominamy, że cały konflikt zaczął się od tego, że  Minaj myślała, że Remy rapuje o niej w utworze „Wait A Minute”. Minaj postanowiła odpowiedzieć Remy w wydanej 23 lutego piosence „Make Love”. Rapuje w niej powołując się i wypominając sprzedaż albumów swojej rywalce. Remy nie pozostała dłużna i w zaledwie 48 godzin (!!!) napisała, zarapowała i wydała utwór „ShETHER”

10 marca Nicki Minaj wydała trzy nowe utwory, w tym kawałek “No Frauds”, który odnosi się do zarzutów Remy Ma. Artystka na swoim Instagramie napisała: “Dissy nie mogą kłamać. Świetne dissy są faktem. Ale tutaj w Young Money nie robimy dissów, my robi hity i dissujemy Cię w nich”.

Posłuchajcie remiksu “I Don’t” z gościnnym udziałem Remy Ma.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus