Olly Alexander o nowym albumie Years & Years: “Mieszanka TIMBALANDA i DONNY SUMMER!”

Brytyjski zespół Years & Years nadal intensywnie pracuje nad swoim nowym materiałem. Olly Alexander i jego koledzy skupiają się aktualnie w pełni na premierowych kompozycjach, a ich nowy album ukaże się prawdopodobnie już w tym roku! W międzyczasie wokalista grupy udzielił wywiadu jednemu z magazynów, w którym zdradza, czego dokładniej możemy się spodziewać po nowym krążku. Co powiedział Olly?

W ostatnim wywiadzie dla magazynu BEAT Olly Alexander jak zwykle nie zawiódł: nie tylko ujawnił, że znane już fanom piosenki “Meteorite” oraz “Take Shelter” nawiązują do bycia penetrowanym przez mężczyznę (dzięki Olly!), ale także zdradził kilka szczegółów dotyczących nowego wydawnictwa. Według jego słów warstwę liryczną nowych kompozycji współpisał m.in. z Julią Michaels, Justinem Tranterem (“Slumber Party”, “Hands To Myself”) i Gregiem Kurstinem. Wokalista zdradził też jaki efekt tekstowy chciał osiągnąć i w jakim gatunku muzycznym utrzymane będą nowe piosenki:

Po prostu powiedziałem im, że chcę napisać taką piosenkę, jakie tworzyła Donna Summer. (…) Chcę żebyśmy poszli tym razem w kierunku popu z czasów Pharrella czy Timbalanda.

Wyobrażacie sobie Years & Years w “4 Minutes” Madonny czy “Say It Right” Nelly Furtado nagranymi w stylistyce disco? Już niedługo może się to stać prawdą…

Przypomnijmy, że dyskografię Years & Years zamyka wydany w 2015 album „Communion”, który pokrył się w naszym kraju platyną i zapewnił zespołowi dużą popularność w Polsce. Panowie wystąpili także w naszym kraju w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej, a w tym roku będziemy mogli ich również zobaczyć na Orange Warsaw FestivalCzekacie na nowy album Years & Years?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus