Nowy singiel Zayna Malika już wkrótce! Gościnnie usłyszymy w nim także PartyNextDoora

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik już wkrótce oficjalnie powróci ze swoim nowym singlem. Od czasu hitowego “Mind of Mine”, które ukazało się prawie dokładnie rok temu, artysta kontynuował prace nad swoimi premierowymi kompozycjami, które mamy nadzieję usłyszeć już niedługo. Póki co jednak poznajcie szczegóły jego nowej piosenki, która wkrótce trafi w nasze ręce.

Utwór “Still Got Time” jest nadchodzącym singlem Zayna, który prawdopodobnie zwiastuje jego drugą studyjną płytę pod szyldem wytwórni RCA Records. W piosence gościnnie usłyszymy także kanadyjskiego rapera PartyNextDoora, który z wokalistą współpracuje po raz pierwszy. Krótkim fragmentem kompozycji oraz stworzoną do niej okładką artysta podzielił się na swoich oficjalnych kontach na Instagramie oraz Twitterze. Premiera utworu odbyć się ma podobno już w ten piątek, 24 marca.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Zayna zamyka wydany w zeszłym roku album “Mind of Mine”, który dotarł m.in. do 1. miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Ostatnim singlem wokalisty jest natomiast wydany w tym roku duet z Taylor Swift “I Don’t Wanna Live Forever”, który radzi sobie jak dotąd bardzo dobrze. Czekacie na nowy singiel Zayna?

Udostępnij na Google Plus