Nowy singiel Iggy Azalei już w sieci! Zobacz klip do “Mo Bounce”

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea długo kazała fanom czekać na swój wielki powrót. Po wydanym w zeszłym roku utworze „Team” artystka skupiła się na pracach nad premierowym materiałem, który po jej rozstaniu z Nickiem Youngiem zmuszona była zmodyfikować. Nowa muzyka Azalei jest już jednak w zasięgu naszych rąk – po wielu tygodniach oczekiwania singiel właśnie zadebiutował w sieci!

Piosenka „Mo Bounce” to drugi singiel raperki z albumu „Digital Distortion”, który ukazać się ma podobno już w pierwszej połowie tego roku nakładem wytwórni Def Jam oraz Universal Music. Za produkcję kompozycji odpowiadają The Stereotypes oraz grupa Far East Movement, natomiast warstwę liryczną pomogli raperce stworzyć James Roh, Jeremy Reeves, Ray Romulus, Virman Coquia, Jonathan Yip, Ray McCullough, Kevin Nishimura oraz Maurice “Verse” Simmonds.  Teledysk, który wyreżyserował Lil Internet, poznamy prawdopodobnie już w ciągu najbliższych godzin.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana „Reclassified”, która zawierała takie hity jak „Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit „Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. Nie wiemy jeszcze dokładnie kiedy ukaże się nowy album, jednak będziemy Was oczywiście informować na bieżąco. Jak Wam się podoba “Mo Bounce”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus