Nicki Minaj prezentuje TRZY NOWE SINGLE! Gościnnie pojawiają się także Lil Wayne i Drake

Nicki Minaj, amerykańska raperka i piosenkarka, od jakiegoś czasu pracuje nad swoim czwartym pełnym albumem. Ostatni rok był dla niej dużo spokojniejszy zawodowo niż poprzednie, a poza kilkoma gościnnymi występami nie słyszeliśmy o artystce w kontekście nowej muzyki zbyt często. Wygląda jednak na to, że sama zainteresowana zamierza przypomnieć o sobie światu już wkrótce i to w nie byle jaki sposób!

Dziś w nocy pojawiła się informacja, jakoby Nicki Minaj miała powrócić do muzycznego świata już w ciągu najbliższych godzin. Zapowiedź okazała się ostatecznie być prawdą i pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że światło dziennie ujrzały łącznie… aż trzy single jednocześnie! Raperka zaprezentowała dziś fanom trzy premierowe kompozycje: “No Frauds” z gościnnym udziałem Lil Wayne’a i Drake’a, “Regret In Your Tears” oraz “Changed It”, w którym ponownie usłyszeć możemy pierwszego z wymienionych wcześniej panów. Jest w czym wybierać!

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Nicki, “The Pinkprint”, ukazał się jeszcze w 2014 roku i wygenerował takie hity jak “Anaconda”, “Only” czy “The Night Is Still Young”. Zgodnie z zapowiedziami kolejne wydawnictwo raperki usłyszymy jednak prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Trzy wydane dziś single artystki prezentujemy Wam do posłuchania poniżej. NICKI IS BACK IN THE GAME!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus