Nicki Minaj i Lil Wayne kolejny raz u Davida Guetty! Premiera “Light My Body Up” już wkrótce

Nowy album gwiazdy EDM Davida Guetty zbliża się wielkimi krokami! Po kilku zaprezentowanych jak dotąd singlach, z których wiele z nich odniosło spory sukces na listach przebojów, producent kolejny raz podjął współpracę ze swoimi muzycznymi przyjaciółmi z wytwórni Young Money, a efekty ich pracy poznamy już w przyszłym tygodniu. Gotowi?

Utwór “Light My Body Up” będzie pierwszym oficjalnym singlem z nadchodzącego albumu Davida Guetty, który ukazać się ma już w tym roku nakładem wytwórni Parlophone oraz Atlantic Records. W jego nowej muzycznej podróży towarzyszyć mu będą tym razem Nicki Minaj oraz Lil Wayne, z którymi producent w przeszłości współpracował już przy różnych okazjach kilkukrotnie. Oficjalna premiera singla odbyć się ma już w ten piątek, 24 marca. Sam Guetta reklamował niedawno swój nowy utwór, o którym powiedział: “Myślę, że Nicki jest wspaniała. Pracujemy nad czymś niesamowitym, to będzie coś! Ludzie będą zaskoczeni jak dobrze zaśpiewała ten kawałek.”

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - Light My Body Up cover

Parlophone / Atlantic Records

Przypomnijmy, że David Guetta pracuje obecnie nad nowym materiałem i jednocześnie następcą reedycji poprzedniego albumu zatytułowanej „Listen Again”, który promował utwór „Bang My Head” nagrany z Sią i Fettym Wapem. Warto wspomnieć, że z Nicki Minaj producent współpracował w przeszłości nad takimi hitami jak “Hey Mama”, “Turn Me On” oraz “Where Them Girls At”, natomiast Lil Wayne pojawił się w jego piosence “I Can Only Imagine”. Jesteście ciekawi ich nowej kolaboracji?

Udostępnij na Google Plus