Najbardziej fałszywy przyjaciel według Bebe Rexhy: Adele, Demi Lovato czy Britney Spears?

Bebe Rexha, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, kontynuuje promocję swojego nowego wydawnictwa. Po wydanych jak dotąd singlach „I Got You” oraz “F.F.F.” artystka skupia się obecnie na przygotowaniach do premiery drugiej części płyty “All Your Fault”, która trafi w nasze ręce już w kwietniu. W międzyczasie Rexha udzieliła także wywiadu, w którym musiała udzielić odpowiedzi na dość niecodzienne pytanie… Jakie?

Podczas niedawnego wywiadu dziennikarz postanowił nawiązać do najnowszej piosenki promocyjnej Bebe Rexhy, w której wokalistka w dość niewybredny sposób rozlicza się ze swoimi fałszywymi przyjaciółmi. Mężczyzna prowadzący wywiad z artystką zapytał ją więc, która z wybranych przez niego gwiazd jej zdaniem byłaby najbardziej fałszywa w bliskich relacjach: Adele, Demi Lovato czy Britney Spears. Rexha, całkowicie zdezorientowana pytaniem, wybrnęła jednak z sytuacji w dyplomatyczny sposób. Jaki? Przekonajcie się sami.

Bebe Rexha: Chyba nie mogę odpowiedzieć na to pytanie…
Dziennikarz: Chyba wiem co byś odpowiedziała…
BR: Kto?
DZ: Britney!
BR: Nie! Kocham Britney!
DZ: Cóż, Adele byłaby chyba kimś “na dobre i na złe”…
BR: Jestem sobie w stanie wyobrazić ją w tej roli, Adele palącą papierosa, której to kompletnie nie obchodzi…
DZ: W takim razie może…
BR: Z kim chciałabym się najbardziej przyjaźnić?
DZ: Dokładnie. Z którą z tych osób chciałabyś się spotkać na piwo? Tak po prostu?
BR: Piwo? Z Adele.

Przypomnijmy, że pierwsza połowa debiutanckiego albumu Rexhy, „All Your Fault: Pt. 1”, trafiła już do sprzedaży cyfrowej 17 lutego, a kolejna część planowana jest wstępnie na kwiecień tego roku. Teledysk do wspomnianej wyżej piosenki “F.F.F.” z gościnnym udziałem amerykańskiego rapera G-Eazy’ego prezentujemy Wam poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus