Margaret prezentuje teledysk do nowego utworu! Zobacz klip do piosenki “Blue Vibes”

Polska wokalistka Małgosia Jamroży, znana na rynku muzycznym jako Margaret, rok temu podbiła Europę swoim przebojem „Cool Me Down”. Wiemy, że wokalistka planuje swój wielki powrót i debiut na rynku międzynarodowym już na ten rok, a pierwszym przedsmakiem nowego materiału ma być piosenka zrealizowana do jednej z nadchodzących animowanych produkcji. Doczekaliśmy się – teledysk do premierowej kompozycji właśnie zadebiutował w sieci!

Utwór “Blue Vibes” jest nie tylko pierwszym singlem wokalistki od czasu wydanego w zeszłym roku “Elephant”, ale także piosenką zrealizowaną do polskiej wersji filmu „Smerfy: Poszukiwacze Zaginionej Wioski”, który zadebiutuje w kinach już 26 maja. Premiera kawałka odbyła się wraz z przekazaniem w ręce fanów nakręconego do niego teledysku, który zadebiutował w sieci 17 marca. Reżyserem obrazu jest Konrad Aksinowicz.

Przypomnijmy, że to nie koniec niespodzianek od Margaret – w drodze jest również drugi singiel zatytułowany podobno „What’d You Do”, który usłyszymy prawdopodobnie jeszcze w marcu. Prace nad teledyskiem do tego kawałka ponoć dobiegają już końca, a całość trafić ma w nasze ręce już wkrótce. Nową piosenkę artystki wraz z teledyskiem prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach!

Udostępnij na Google Plus